Apartamenty Wonder Home
menu

Ubezpieczenia

Zobacz więcej

Quercus Insurance

Firma ubezpieczeniowa

Dla przezornych, którzy lubią czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji przygotowaliśmy szeroką ofertę ubezpieczeniową. Planujesz aktywny wypoczynek w Karpaczu? Będziesz szusować na stokach narciarskich, quadach lub skuterach śnieżnych? Wybierasz się na górskie szlaki? To jest oferta specjalnie dla Ciebie.

Quercus Insurance

Bezpieczna rodzina

Nad bezpieczeństwem Gości Apartamentów Wonder Home czuwa wykwalifikowany zespół agenta ubezpieczeniowego Katarzyny Durmowicz. Od przeszło dekady zapewnia profesjonalną obsługę ubezpieczeniową dla dziesiątek tysięcy osób, w zakresie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i majątku. 

Bezpieczna rodzina

Bezpieczny pobyt

Dla tych, którzy pragną ubezpieczyć swoje życie i zdrowie na czas planowanego wyjazdu polecamy ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenia na życie. Oferujemy szeroki wybór ubezpieczeń osobowych dostosowanych indywidualnie do Państwa potrzeb.

Kontakt

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerami telefonów: 693 133 071, 519 116 307 lub pisząc na adres mailowy: kontakt@ubezpieczenia-durmowicz.pl

Kontakt
Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły

Zobacz także

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij