Apartamenty Wonder Home
menu

Strefa Gości

czyli o czym powinni wiedzieć Goście Wonder Home

Zobacz więcej

Zacznijmy od rezerwacji

czyli jak sprawnie wybrać apartament

Nasi Goście mogą zarezerwować apartament bezpośrednio na stronie, telefonicznie lub mailowo. 
W zakładce Apartamenty na wynajem prezentowane są wszystkie lokale jakie znajdują się w naszej ofercie. Aktualnie jest ich przeszło 130. Korzystając z wygodnych filtrów mogą Państwo bez trudu wybrać preferowaną lokalizację i lokal spełniający oczekiwania. W opisie poszczególnych apartamentów znajdują się kalendarze, które informują o dostępności ulubionego lokalu.

Dla tych, którzy nie chcą oglądać wszystkich lokali przygotowaliśmy opcję Szybkiej rezerwacji, w której prezentowane są wyłącznie apartamenty dostępne w wybranym terminie. 

Zacznijmy od rezerwacji

Kto czuwa nad bezpieczeństwem Gości

czyli jak organizujemy obsługę

Recepcja Wonder Home czynna jest każdego dnia aż przez 12 godzin. Nad bezpieczeństwem Gości czuwamy także w nocy obsługując telefon alarmowy. Do naszego zespołu należą specjaliści wielu branż, których pomoc może okazać się niezbędna. Są wśród nich m.in. serwisanci TV, informatycy, konserwatorzy i koordynatorzy. 

Mapa, Welcome Booki, pamiątki i rabaty

czyli co przygotowaliśmy dla Gości Wonder Home

Dla Gości Wonder Home przygotowaliśmy mapy turystyczne, które przydadzą się podczas wypraw na szlaku turystycznym lub podczas spacerów po Karpaczu. W każdym apartamencie znajduje się Welcome Book. Jest to zbiór cennych informacji i wskazówek dedykowanych naszym Gościom. 

Zobacz więcej
Mapa, Welcome Booki, pamiątki i rabaty

Kosmetyki i produkty gospodarstwa domowego

czyli co zastaniemy w apartamencie

Standardem jest przygotowanie dla Gości świeżej, pachnącej i czystej pościeli wraz z ręcznikami. Każdy apartament wyposażony jest ponadto w podstawowe artykuły przydatne dla każdego. 

Zobacz więcej

Powitalna kawa i herbata

czyli co zastaniemy w kuchni

Dobrze jest nie zaczynać odpoczynku od organizacji zakupów. Dlatego zaopatrzyliśmy nasze apartamenty w zestawy kawy i herbaty a takze niezbędnych przypraw. 

Zobacz więcej
Powitalna kawa i herbata
Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły

Zobacz także

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij