Apartamenty Wonder Home
menu

Co przygotowaliśmy?

Kilka niespodzianek

Zobacz więcej

Dla Gości Wonder Home przygotowaliśmy mapy turystyczne, które przydadzą się podczas wypraw na szlaku turystycznym lub podczas spacerów po Karpaczu.

W każdym apartamencie znajduje się Welcome Book. Jest to zbiór cennych informacji i wskazówek dedykowanych naszym Gościom. Zawiera on wykaz przydatnych adresów i numerów kontaktowych, szczegółowe opisy atrakcji turystycznych Karpacza i okolic, a także niezbędne wiadomości potrzebne do organizacji relaksu i wypoczynku. Ważnym punktem są też obiekty handlowo usługowe, które oferują dla Gości Wonder Home specjalne, preferencyjne ceny, zniżki i rabaty.

W apartamentach znajdziemy też specjalnie przygotowane grawerowane tablice, które ułatwiają Gościom logistykę. Wskazują nazwę ulicy i lokalu, dane dostępowe do sieci internetowej, informacje o miejscu parkingowym i szereg innych.

Dla Gości Wonder Home przygotowujemy sezonowo różnego rodzaju gadżety upominkowe, magnesy pamiątkowe na lodówkę, pocztówki i uwielbiane przez wszystkich różne rodzaje cukierków. Szczególnie dużym powodzeniem cieszą się nasze firmowe krówki, które błyskawicznie znikają z naszej recepcji.

 

Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły

Zobacz także

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij