Apartamenty Wonder Home
menu

Na sprzedaż

Sprawdź aktualną ofertę

Zobacz więcej

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Karpacza

Specjalizujemy się w sprzedaży lokali apartamentowych

Od 7 lat mamy przyjemność zarządzać lokalami apartamentowymi, które w ogromnej większości należą do indywidualnych właścicieli - inwestorów. To właśnie dla nich wyspecjalizowaliśmy się w doborze i sprzedaży lokali apartamentowych, przeznaczonych do wynajmu w celach turystycznych. Wprowadzenie usługi pośrednictwa nieruchomościami stało się więc naturalną konsekwencją dotychczasowych działań.
 

Dzięki naszej pomocy nabywcy i zbywcy apartamentów bez trudu zawierają transakcje. Co ważne, nabywcy mogą cieszyć się natychmiastowym osiąganiem przychodów z wynajmu, bo zdecydowana ich większość pozostaje w naszej ofercie wynajmu. Dla tych, którzy chcą sprzedać lokal wykonujemy dodatkowo szereg usług związanych z przygotowaniem lokalu do sprzedaży.   

Apartament w centrum Karpacza, nad potokiem

Apartament w centrum Karpacza, nad potokiem

cena: 360 000

Nieruchomość idealna do osiągania dochodu z wynajmu. Choć mieści się zaledwie 300 m od deptaka wyznaczającego ścisłe centrum Karpacza, nie leży na szlaku największego ruchu turystycznego. Apartament jest w trakcie budowy i będzie oddany właścicielowi w stanie deweloperskim. Jego powierzchnia ...

Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły

Zobacz także

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij