Apartamenty Wonder Home
menu

Metamorfozy

Zobacz więcej

Stylizacja wnętrz

Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić

Będąc liderem wynajmu turystycznego w Karpaczu  postanowiliśmy wykorzystać możliwości, jakie daje Home Staging, czyli profesjonalne przygotowanie i wystylizowanie nieruchomości do wynajmu, tak aby wzbudzić zainteresowanie jak największej liczby Gości, a przez to podnieść poziom wynajmu i rentowności apartamentu.

Jesteśmy prekursorem na lokalnym rynku w wykorzystywaniu technik home staging’u, a dodatkowo jako jedyna firma w Karpaczu oferujemy naszym partnerom usługi zarówno doradcze, projektowe, jak i remontowe. Dzięki fachowcom, którzy dla nas pracują możemy kompleksowo zająć się odnowieniem lub zaaranżowaniem apartamentu w stanie deweloperskim.

Stylizacja wnętrz

Home Staging

by Maja Klimczuk

Home staging 

Zobacz więcej

Apartament Mandarynka

Wyjątkowy apartament

Apartament Mandarynka to nasza pierwsza, większa metamorfoza. Fajny apartament, z dobrym układem pomieszczeń, dwiema zamykanymi sypialniami i dużym przestronnym salonem, a jednak poziom obłożenia nie był satysfakcjonujący. W związku z tym, że ściany potrzebowały już odświeżenia, to właściciele skierowali się do nas z prośbą o pomoc w nadaniu mu nowego charakteru, przy okazji planowanego remontu. Warunkiem jednak było zachowanie mebli i oczywiście trzymanie się wyznaczonego budżetu.

Zobacz więcej
Apartament Mandarynka

Apartament Mango

Świeżość w najlepszym wydaniu

Koncepcja projektu zakładała wprowadzenie do przestrzeni świeżości oraz nowej energii. Główną inspiracją w tym przypadku była jego nazwa. Zimne i mdłe kolory zostały zastąpione przez intensywne barwy owocu – pomarańcz, fiolet, soczystą zieleń, dając wnętrzu ciepło i temperament. Geometryczne lampy, poduchy oraz recyklingowe obrazy, stworzone dla tego apartamentu dodały mu smaku. Dawna kuchnia zmieniła się w mini kącik kawowy, w stylu włoskiej kawiarenki.

Zobacz więcej

Apartament Chilli

Najnowsza realizacja

Apartament Chilli, to najświeższa realizacja. Tym razem wnętrze salonu było krzykliwe, a sypialnie monotematyczne i mało przytulne. Salon wyciszyliśmy kolorystycznie, a jedna z sypialni zyskała całkowicie nowe oblicze i całemu apartamentowi przydała pikanterii. Wymieniona tapeta, stoliki nocne w nowym kolorze, ozdobne tekstylia, złote dodatki, ale przede wszystkim baldachim nad łóżkiem nadał temu pomieszczeniu charakteru i na nowo je zdefiniował.

Zobacz więcej
Apartament Chilli
Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij