Apartamenty Wonder Home
menu

Metamorfozy

Zobacz więcej

Stylizacja wnętrz

Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić

Będąc liderem wynajmu turystycznego w Karpaczu  postanowiliśmy wykorzystać możliwości, jakie daje Home Staging, czyli profesjonalne przygotowanie i wystylizowanie nieruchomości do wynajmu, tak aby wzbudzić zainteresowanie jak największej liczby Gości, a przez to podnieść komfort pobytu, poziom wynajmu i rentowności apartamentu.

Jesteśmy prekursorem na lokalnym rynku w wykorzystywaniu technik home staging’u, a dodatkowo jako jedyna firma w Karpaczu oferujemy naszym partnerom usługi zarówno doradcze, projektowe, jak i remontowe. Dzięki fachowcom, którzy dla nas pracują możemy kompleksowo zająć się odnowieniem lub zaaranżowaniem apartamentu w stanie deweloperskim.

Stylizacja wnętrz

Home Staging

by Maja Klimczuk

Maja jest home stager'em, stylistką wnętrz i projektantem mebli. Wiele lat spędzonych za granicą wpłynęło na jej poczucie estetyki i ukształtowało jej spojrzenie na wnętrza i ich aranżację. W Norwegii rozwijała swoje umiejętności, będąc ściśle związana z branżą nieruchomości. Obecnie wykorzystuje je do podkreślenia walorów naszych apartamentów. Zaczęła od przygotowań naszych lokali do sesji zdjęciowych. Przy jej pomocy powstają unikalne zdjęcia, które przyciągają wzrok i wzbudzają zainteresowanie Gości. Potem przyszła kolej na pierwsze metamorfozy, te małe i duże, ale wszystkie spektakularne. Wraz z kolejnymi realizacjami i zdobywanym doświadczeniem, kolejnymi kursami kończonymi przez Maję i nagrodami, które zdobywają jej realizacje, stajemy się coraz lepsi w tym co robimy. 

Apartament Mandarynka

Wyjątkowy apartament

Apartament Mandarynka to nasza pierwsza, większa metamorfoza. Fajny apartament, z dobrym układem funkcjonalnym, dwiema zamykanymi sypialniami i dużym przestronnym salonem, a jednak nie wzbudzał zainteresowania wśród gości. W związku z tym, że lokal potrzebował już odświeżenia, to właściciele skierowali się do nas z prośbą o pomoc w nadaniu mu nowego charakteru, przy okazji planowanego remontu. Warunkiem jednak było zachowanie mebli i oczywiście trzymanie się wyznaczonego budżetu.

Zobacz więcej
Apartament Mandarynka

Apartament Mango

Świeżość w najlepszym wydaniu

Koncepcja przemiany apartamentu Mango zakładała, wprowadzenie do przestrzeni świeżości oraz nowej energii. Główną inspiracją w tym przypadku była jego nazwa. Zimne i mdłe kolory zostały zastąpione przez intensywne barwy tego owocu – pomarańcz, fiolet, soczystą zieleń, dodając wnętrzu ciepła i temperamentu. Geometryczne lampy, poduchy oraz recyklingowe obrazy, dedykowane temu miejscu, przydały mu smaku. Dawna kuchnia zmieniła się w mini kącik kawowy, w stylu włoskiej kawiarenki.

Zobacz więcej

Apartament Chilli

Najnowsza realizacja

Apartament Chilli był bardzo wyrazisty, goście raczej od niego stronili. Wnętrze salonu było krzykliwe, przytłaczało kolorystyką i nadmiarem faktur. Sypialnie natomiast były monotematyczne i mało przytulne. Salon wyciszyliśmy kolorystycznie, a jedna z sypialni zyskała całkowicie nowe oblicze i całemu apartamentowi przydała pikanterii. Wymieniona tapeta, stoliki nocne w nowym kolorze, ozdobne tekstylia, złote dodatki, ale przede wszystkim baldachim nad łóżkiem nadał mu charakteru i na nowo zdefiniował.

Zobacz więcej
Apartament Chilli
Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij