Apartamenty Wonder Home
menu

Dla Właścicieli

Oferta współpracy dla właścicieli apartamentów

Zobacz więcej

Wonder Home to marka, która się opłaca

Markę Wonder Home tworzymy wspólnie

Z Krakowa, Warszawy, Gdańska i Wrocławia, znad morza i z gór. Stąd właśnie pochodzą właściciele, którzy powierzyli nam swoje apartamenty do wynajmu. To Państwa lokale o wysokim standardzie i świetnym wyposażeniu tworzą naszą firmę. Zarządzamy ogromnym majątkiem i robimy to w sposób profesjonalny. Osiągamy zyski dzięki Państwa współpracy i zrozumieniu. W ten sposób wszyscy jesteśmy Wonder Home. 

Wonder Home to marka, która się opłaca

Zacznijmy od spraw kluczowych

Bo o te sprawy każdy z Państwa musi zapytać

Dlaczego mam wybrać Wonder Home do zarządzania moim apartamentem?

Już siódmy rok zajmujemy się świadczeniem usług hotelarskich w obiektach apartamentowych. Jesteśmy firmą lokalną, mieszkamy i pracujemy w Karpaczu. Z początkiem 2020r. liczba zarządzanych przez nas nieruchomości sięgnęła 130 lokali. W ciągu jednej doby, przy pełnym obłożeniu nocuje u nas przeszło 700 osób. Utrzymujemy wysokie standardy obsługi turystów, bo wierzymy, że nasycony nieruchomościami rynek Karpacza dotkliwie zweryfikuje firmy, które myślą krótkowzrocznie. Dlatego intensywnie inwestujemy w rozwój Wonder Home i kształcimy kadrę pracowniczą aby osiągać jak najlepsze rezultaty. Prowadzimy recepcję czynną najdłużej w Karpaczu, przez 7 dni w tygodniu, 12 godzin na dobę. W porze nacnej zapewniamy bezpieczeństwo dla naszych gości obsługując dedykowany im numer alarmowy. 

Właściciele apartamentów, którzy powierzają nam swoje lokale do zarządu stają się naszymi Partrnerami. Wspólnie tworzymy markę Wonder Home. Bez wzajemnego zrozumienia nie uda się nam osiągać sukcesów. Nasze apartamenty są doskonałe, wyselekcjonowane spośród dużej liczby lokali. Nie przyjmujemy wszystkich obiektów, których właściciel zdecydował się na wynajem. Chcemy utrzymywać poziom luksusowych, czystych i doskonale wyposażonych apartamentów. Dlatego nasze służby porządkowe dbają o lokale Partnerów, aby pomimo upływu lat wyglądały tak jak wtedy, gdy powierzono nam je do zarządu. O takiej potrzebie często zapomina się biorąc pod uwagę jedynie wysokość prowizji, jaką pobierają firmy zarządzające. Tymczasem dla nas ważne jest aby naprawiać i serwisować stan techniczny lokalu na bieżąco. Jest to znacząca wartość dodana. 

Na jakie zyski mogę liczyć powierzając Wonder Home swój apartament?

Takie pytanie zadają nam wszyscy właściciele nieruchomości, którzy próbują ocenić opłacalność przedsięwzięcia. Wszystkim właścicielom mówimy wtedy, że poziom osiąganych przychodów zależy w dużej mierze od tego, jak bardzo atrakcyjny będzie ich apartament. Zarządzając aż 130 lokalami zauważamy, że na wybór turystów wpływa lokalizacja, wielkość a nade wszystko ciekawy i wpadający w oko design, połączony z unikatową nazwą własną. Najwyżej oceniane apartamenty osiągają wysokie obłożenie i generują najwyższe zyski. Z tego też powodu posiadamy w swojej ofercie szereg dodatkowych usług dla właścicieli, które zmierzają do poprawy jakości apartamentów. Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz. Przeprowadzamy metamorfozy a także remonty i naprawy apartamentów.

Ile kosztuje usługa Wonder Home?

Kluczowe przy ustalaniu kosztów jest to, że Partnerzy powierzający nam swoje lokale do zarządzania rezerwacjami, nie mają jakichkolwiek ograniczeń związanych z dostępem do apartamentów. Mogą spędzać w nich tyle czasu, ile zechcą i zajmować dla siebie najbardziej atrakcyjne terminy. Z tego też powodu, mamy uczciwą zasadę, zgodnie z którą Partnerzy płacą nam wyłącznie za wymierne efekty naszej pracy, czyli zrealizowane rezerwacje. Jeśli więc pozyskamy klienta i skorzysta on z usługi hotelarskiej w apartamencie naszego Partnera, wówczas pobierzemy honorarium w kwocie stanowiącej procentową równowartość od łącznej ceny za nocleg zainkasowanej od klienta. Oznacza to dodatkowo, że jeśli nie pozyskamy klienta, właściciel wolny jest od jakichkolwiek zobowiązań pieniężnych względem nas. 

Na dowód naszych działań i osiąganych efektów, nasi Partnerzy otrzymują dostęp do panelu rezerwacyjnego, który mogą obserwować w dowolnym czasie. W dowolnym też momencie Partnerzy mogą jednym kliknięciem wygenerować raport sprzedanych nocy, za wybrany przez siebie okres. Po zamknięciu miesiąca następuje rozliczenie i wypłata na rzecz naszych Partnerów zarobionych przez nich pieniędzy. Płatności dokonujemy regularnie, a system rozliczeń jest klarowny i przejrzysty. 

Czy mam jakieś obowiązki formalno - prawne związane z rozpoczęciem wynajmu?

Każdy właściciel lokalu mieszkalnego, z chwilą nabycia nieruchomości ma obowiązek złożyć w Urzędzie Miejskim, przy ul. Konstytucji 3 Maja 54 w Karpaczu (58-540) INFORMACJĘ O NIERUCHOMOŚCIACH I OBIEKTACH BUDOWLANYCH DLA OSÓB FIZYCZNYCH.

Z chwilą  rozpoczęcia wynajmu lokalu dla celów turystycznych właściciel lokalu ma obowiązek złożyć korektę ww. informacji i zadeklarować nieruchomość (lokal) jako związaną z działalnością gospodarczą. Dokonanie tego zgłoszenia wiąże się ze zmianą stawki podatku na stawkę właściwą dla lokali związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej [Ustawa z dnia 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych, Dz.U. 1991, Nr 9, poz. 31].

Właściciel lokalu ma też obowiązek złożenia wniosku o wpis do EWIDENCJI OBIEKTÓW ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI HOTELARSKIE – OBIEKTU NIE BĘDĄCEGO OBIEKTEM HOTELARSKIM, [zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych, Dz. U. 2004 r., Nr 223, poz. 2268]. 

Zacznijmy od spraw kluczowych

Apartament nie straci swojej wartości

Powierzając swój apartament każdy chce zapewnić mu należytą ochronę, aby zachował nie tylko świeży wygląd ale także funkcjonalność i sprawność techniczną. Dlatego stale sprawdzamy, naprawiamy i czyścimy. Kontrolujemy wyposażenie i uzupełniamy braki. Dzięki temu pozostanie w dobrym stanie na długie lata a upływ czasu nie zmniejszy jego wartości.  

Apartament nie straci swojej wartości

Modernizacja, dekoracja, aranżacja, wystrój wnętrz

Wykonujemy szereg usług dodatkowych, aby zwiększyć atrakcyjność apartamentu a tym samym polepszyć jego wyniki sprzedażowe. Dlatego w naszym zespole nie zabrakło architektów i dekoratorów, którzy regularnie dokonują przglądów lokali proponując zmiany tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba.

Modernizacja, dekoracja, aranżacja, wystrój wnętrz

Zapraszamy do wspólnego biznesu. Wszyscy jesteśmy Wonder Home

Chcemy wyróżnić się na tle innych firm wysikimi standardami pracy i obsługi klienta. Mamy ambicje tworzyć i budować firmę opartą o solidne konstrukcje i fundamenty. Chcemy pozostać liderem rynku wynajmu na długie lata a miarą naszego sukcesu jest ilość zadowolonych ze współpracy Partnerów i stale powracających klientów, którzy wystawiają nam najwyższe oceny. 

Wzrost przychodów

Partnerzy Wonder Home osiągają wysokie zyski

Zadbane lokale

Utrzymujemy apartamenty w idealnym stanie

Zero stresu

Bierzemy na siebie wszystkie sprawy

Klarowne finanse

Nieograniczony dostęp do systemu rozliczeniowego

Inwestycja w jakość zawsze się opłaca

Wypracowujemy solidne relacje z Partnerami i klientami Wonder Home
Wypracowujemy solidne relacje z Partnerami i klientami Wonder Home
Osiągamy wysokie zyski dla naszych Partnerów
Osiągamy wysokie zyski dla naszych Partnerów
Inwestycja w jakość zawsze się opłaca

Transparentność i pełna kontrola na finansami

Pracujemy na wysokiej klasy systemach rezerwacyjnych i rozliczeniowych
Pracujemy na wysokiej klasy systemach rezerwacyjnych i rozliczeniowych
Udostępniamy narzędzia do kontroli rozliczeń i osiąganych wyników finansowych
Udostępniamy narzędzia do kontroli rozliczeń i osiąganych wyników finansowych
Transparentność i pełna kontrola na finansami

Nawet z odległego miejsca w Polsce można być właścicielem Wonder Home

Zebranie wspólnoty, odczytanie liczników, przegląd kominiarski? Jesteśmy na miejscu

Rekomendacja właściciela

Rekomendacja właściciela

Gratuluję :-) Jesteśmy z wami od 2015r.

Z Wonder Home współpracuję już od 2015 r. Z przyjemnością widzę nieustanny rozwój firmy, duże zaangażowanie. Razem z żoną jesteśmy pod wrażeniem tego, jakie osiągamy zyski. Obłożenie jest duże a apartamenty w świetnym stanie. Aktualnie oddałem do zarządu 2 lokale. Wkrótce zamierzam przekazać kolejny. Szczerze polecam. 

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu

* pola wymagane

Porozmawiajmy o współpracy, zapraszam do kontaktu. 

Magda Marcukiewicz
Dyrektor zarządzający Wonder Home
T: 504 060 914
M: mm@apartamentywkarpaczu.eu 

Adres biura:
ul. Konstytucji 3 Maja 17
58-540 Karpacz

Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły

Zobacz także

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij