Apartamenty Wonder Home
menu

Dla Właścicieli

Zajmujemy się wszystkim za Ciebie

Zobacz więcej

Kompleksowo zarządzamy apartamentami

Jesteśmy Twoim działem marketingu, rozliczeń i utrzymania standardu

Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, filmy, rzuty apartamentu oraz opisy tekstowe i obrazkowe. Zapewniamy stały nadzór nad apartamentem, używamy profesjonalnych, hotelowych środków czystości, sprzątamy według listy kontrolnej liczącej kilkadziesiąt punktów, na bieżąco usuwamy drobne usterki, wykonujemy naprawy i konserwacje. Gotowy do pomocy zespół pracuje dla Ciebie 12 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu.

Zaloguj się
Kompleksowo zarządzamy apartamentami

Maksymalne zyski

Masz wszystko pod kontrolą

Nasi analitycy nieustannie optymalizują ceny, by Twoje zyski były maksymalne. Masz dostęp do kalendarza rezerwacji online. W dowolnej chwili możesz sprawdzić rezerwacje zrobione w apartamencie. Jednym kliknięciem możesz zarezerwować lokal dla własnych potrzeb. Nie masz żadnych limitów, czy ograniczeń sezonowych. Masz bieżący dostęp do danych finansowych, a na koniec miesiąca otrzymujesz pełne rozliczenie kosztów i przychodów z wynajmu.  

Profesjonalne narzędzia

Mamy nowoczesne systemy sprzedaży

Wdrożyliśmy Channel Managera, który jest narzędziem do revenue management'u. Pozwala na sprawne zarządzanie cenami i dostępnością pokoi w internetowych kanałach sprzedaży (strona www, Booking, AirBnB). Możemy prowadzić równoczesną sprzedaż online w dziesiątkach portali, bez ryzyka overbookingu. 

Profesjonalne narzędzia

Dbałość o wizerunek

Profesjonalna usługa stylizacji wnętrz

Dbamy o wygląd i funkcjonalność każdego z powierzonych nam apartamentów, tak aby zachęcały one Gości do pobytu i zwiększały swoją popularność. Nasz stylista wnętrz pomoże Państwu podkreślić ich walory estetyczne i użytkowe, nadając im niepowtarzalny charakter. Zdjęcia apartamentu są głównym czynnikiem, który wpływa na podjęcie decyzji o jego wynajmie, dlatego standardowo już stylizujemy nasze apartamenty do sesji zdjęciowych. Dzięki wprowadzeniu tego elementu marketingu sensorycznego, budujemy przewagę konkurencyjną, która przekłada się na sprzedaż oraz bezpośrednio na Państwa zysk.

Dbałość o wizerunek

Czy Jesteś gotowy powierzyć nam swój apartament?

Pomyśl, jak wiele masz do zrobienia. Nie rób tego sam!

Zajmujemy stabilną, wysoką pozycję w sieci internetowej, na portalach noclegowych, mapach i mediach społecznościowych. Prowadzimy kampanie reklamowe, uzyskaliśmy rekomendację Forbes`a. Do naszego zespołu należą recepcjoniści, graficy, informatycy, prawnicy, konserwatorzy, architekci i pracownicy działu utrzymania standardów. Teraz czekamy na Ciebie.  

Zaloguj się

Dostęp do kalendarza rezerwacji online

Na bieżąco sprawdzisz obłożenie i zrobisz rezerwację własną

Profesjonalna prezentacja lokalu

Wykonujemy sesje zdjęciowe, filmy, rzuty apartamentu

Publikacja ofert na portalach

Prowadzimy sprzedaż online w najlepszych portalach noclegowych

Stabilna, wysoka pozycja w sieci

Zajmujemy wysoką pozycję w wyszukiwarkach internetowych

Korzystna współpraca

Korzystna współpraca

Z firmą Apartamenty Wonder Home współpracuję już od 2015 r. Z przyjemnością widzę nieustanny rozwój firmy, duże zaangażowanie. Razem z żoną jesteśmy pod wrażeniem tego, jakie osiągamy zyski. Obłożenie jest duże a apartamenty w świetnym stanie. Aktualnie oddałem do zarządu 2 lokale. Wkrótce zamierzam przekazać kolejny. Szczerze polecam. 

Sprawne zarządzanie

Zajmiemy się kompleksowo wszystkimi sprawami, wykorzystamy nasze systemy i doświadczenie
Zajmiemy się kompleksowo wszystkimi sprawami, wykorzystamy nasze systemy i doświadczenie
Otrzymasz narzędzia do kontroli wyników finansowych, będziesz mieć bieżący dostęp do rezerwacji
Otrzymasz narzędzia do kontroli wyników finansowych, będziesz mieć bieżący dostęp do rezerwacji
Sprawne zarządzanie

Wysokie zyski

Twoja oferta będzie publikowana na największych portalach rezerwacyjnych, gdzie uzyska wysoką, stabilną pozycję
Twoja oferta będzie publikowana na największych portalach rezerwacyjnych, gdzie uzyska wysoką, stabilną pozycję
Będziesz mógł cieszyć się z wypracowanych zysków i spędzać czas tak jak lubisz
Będziesz mógł cieszyć się z wypracowanych zysków i spędzać czas tak jak lubisz
Wysokie zyski

Często zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Kupiłem apartament. Chcę na nimi zarabiać. Co mam zrobić?

Po pierwsze skontaktuj się z nami telefonicznie +48 504 060 914, mailowo: kontakt@apartamentywkarpaczu.eu lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Po zapoznaniu się z lokalizacją i stanem nieruchomości, podejmiemy decyzję odnośnie możliwości współpracy. 

Czy apartament ma być jakoś specjalnie przystosowany do wynajmu?

Apartamenty przeznaczone do wynajmu muszą być odpowiednio wyposażone, aby zaspokajały potrzeby Gości. Łóżka, pościele i ręczniki muszą być solidne, o hotelowych standardach, umeblowanie starannie przemyślane. Nie może być zbyt wiele bibelotów. Wystrój lokalu powinien być charakterystyczny, „wpadający w oko”. 

Czy będę mógł korzystać z mojego apartamentu w dowolnym czasie?

Będziesz mieć stały podgląd rezerwacji w swoim apartamencie. W łatwy sposób wprowadzisz do systemu informację o planowanym pobycie. Jedynym ograniczeniem będą rezerwacje zrobione przez Gości. Terminy, które nie zostały jeszcze zarezerwowane możesz swobodnie wykorzystywać dla własnych potrzeb, niezależnie od sezonu.  

Czy muszę podpisać umowę na długi okres?

Zwykle zawieramy umowy na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Treść umowy jest negocjowana z Właścicielem lokalu. 

Jakie formalności muszę spełnić oprócz podpisania umowy?

Każdy właściciel lokalu mieszkalnego, z chwilą nabycia nieruchomości ma obowiązek złożyć w Urzędzie Miejskim, przy ul. Konstytucji 3 Maja 54 w Karpaczu (58-540) INFORMACJĘ O NIERUCHOMOŚCIACH I OBIEKTACH BUDOWLANYCH DLA OSÓB FIZYCZNYCH. Z chwilą  rozpoczęcia wynajmu lokalu dla celów turystycznych właściciel lokalu ma obowiązek złożyć korektę ww. informacji i zadeklarować nieruchomość (lokal) jako związaną z działalnością gospodarczą. Dokonanie tego zgłoszenia wiąże się ze zmianą stawki podatku na stawkę właściwą dla lokali związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej [Ustawa z dnia 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych, Dz.U. 1991, Nr 9, poz. 31]. Właściciel lokalu ma też obowiązek złożenia wniosku o wpis do EWIDENCJI OBIEKTÓW ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI HOTELARSKIE – OBIEKTU NIE BĘDĄCEGO OBIEKTEM HOTELARSKIM, [zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych, Dz. U. 2004 r., Nr 223, poz. 2268]. 

W jaki sposób będziemy prowadzić rozliczenia?

Rozliczenia są bardzo proste i klarowne. Przygotowujemy je w cyklach miesięcznych, abyś mógł na bieżąco uzyskiwać dochód ze swojego apartamentu. Dla potrzeb rozliczeń otrzymasz dostęp do systemu, w którym z łatwością zapoznasz się z przeprowadzonymi rezerwacjami w danym okresie rozliczeniowym.

Często zadawane pytania
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

* pola wymagane

Jesteś właścicielem apartamentu? Sprawdź jak wiele możesz zyskać powierzając nam zarząd nad lokalem. Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić. 

Magda Marcukiewicz

Tel. 504-060-914

Adres biura:

ul. Konstytucji 3 Maja 17

58-540 Karpacz

Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły

Zobacz także

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij