Apartamenty Wonder Home
menu

Bon turystyczny

Zobacz więcej

Czym jest Bon Turystyczny?

Polski Bon Turystyczny jest formą wsparcia dla rodzin z co najmniej jednym dzieckiem oraz rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. Bony przysługują niezależnie od poziomu dochodów. Wartość bonu wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia, a dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, jednorazowo 1.000zł. 

Czym jest Bon Turystyczny?

Polski Bon Turystyczny

Uprzejmie informujemy, że od dnia 23 czerwca 2021 roku w Apartamentach Wonder Home można wykorzystać Bon Turystyczny. Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie, jeżeli korzysta z nich dziecko.

 

Polski Bon Turystyczny

Płatność bonem

Płatność za pomocą bonu może być realizowana wielokrotnie, aż do wyczerpania przyznanych środków, nie dłużej niż do 31 marca 2022 roku, natomiast sam termin pobytu może być wyznaczony po dniu 31 marca 2022 roku.

 

Lokale objęte akcją

Większość apartamentów w naszej ofercie objęta jest akcją Polskiego Bonu Turystycznego i można je rozpoznać dzięki szarfie Bon Turystyczny w zakładce Apartamenty. Nasze biuro obsługi z przyjemnością wskaże Państwu apartamenty, w których możliwe jest rozliczenie środkami z bonu. Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej:
785 913 913 | 75 612 44 55 lub mailowej: kontakt@apartamentywkarpaczu.eu

Lokale objęte akcją

Jak skorzystać?

Procedura aktywacji

Aby środki pieniężne przyznane w ramach Polskiego Bonu Turystycznego przeznaczyć na opłacenie kosztów pobytu w Apartamentach Wonder Home, należy najpierw zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) i aktywować bon. Rejestracja jest możliwa za pomocą Profilu Zaufanego, kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz niektórych systemów bankowości internetowej. Po dokonaniu aktywacji bonu w systemie teleinformatycznym nasi Goście uzyskają bon w formie unikalnego 16-cyfrowego numeru, który zostanie im przekazany przez PUE ZUS za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany numer telefonu lub na adres poczty elektronicznej.

Procedura rezerwacji

Bon można wykorzystać do opłacenia kosztów pobytu wyłącznie w apartamentach oznaczonych symbolem Bon Turystyczny. Otrzymany 16-cyfrowy unikalny numer bonu należy przekazać pracownikom recepcji Wonder Home podczas płatności za usługę hotelarską, następnie – należy podać kod potwierdzający płatność otrzymany SMS-em w momencie transakcji.

Jak skorzystać?

Polityka anulacji

Płatność bonem nie zwalnia naszych Gości z przestrzegania polityki anulacji, obowiązującej w chwili dokonywania rezerwacji. Oznacza to, że w razie odwołania przez Gościa rezerwacji środki przyjęte za pomocą bonu nie będą zwracane jeżeli to odwołanie nastąpi po upływie okresu przeznaczonego na bezpłatną anulację.

Polityka anulacji

Dopłata do bonu

Jeśli koszty usługi hotelarskiej przekracza wartość środków przyznanych w formie bonu, brakującą kwotę należy opłacić z własnych środków. W celu zrealizowania płatności należy skontaktować się z recepcją Wonder Home.

 

Paragon, rachunek, faktura

Paragon, rachunek lub faktura zostanie wystawiona osobie uprawnionej do bonu. Ustawa o Polskim Bonie Turystycznym nie wymaga, by na rachunku była adnotacja o dziecku. W przypadku częściowej zapłaty ze środków przyznanych w formie bonu i częściowej dopłaty ze środków własnych, Wonder Home wystawia paragon, rachunek lub fakturę na łączną kwotę usługi. Za pobyt opłacony przy użyciu środków przyznanych w formie bonu Wonder Home nie wystawi faktury na firmę, gdyż idea Polskiego Bonu Turystycznego zakłada świadczenie usługi na rzecz dziecka, nie firmy. 

Paragon, rachunek, faktura
Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły

Zobacz także

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij