Apartamenty Wonder Home
menu

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Karpacza

Zobacz więcej
16 kwi 2020

Za nami pięć lat doświadczeń w wynajmie turystycznym. W tym czasie zdobyliśmy ogrom wiedzy na temat lokalnego rynku nieruchomości na terenie Karpacza. Teraz przyszedł czas abyśmy podzielili się tą wiedzą.

Karpacz jest specyficznym rynkiem, jeśli chodzi o obrót nieruchomości, ciężko porównać go do innych miast turystycznych, w ciągu ostatniego tylko roku obserwujemy znaczący wzrost inwestycji budowlanych. Te najbardziej spektakularne wprowadziły na rynek wynajmu turystycznego aż 725 nowych apartamentów, to ogromna ilość jak na miasto, którego populacja nie przekracza 5000 mieszkańców. Ta sytuacja sprawia, że rynek obrotu nieruchomościami jest naprawdę spory, przeważająca większośc lokali jest nabywana w celach inwestycyjnych, a nie mieszkaniowych, Karpacz jako jedna z najpopularniejszych miejscowości turystycznych zaraz po Zakopanem jest bardzo atrakcyjnym miastem dla inwestorów. 

Deweloperzy oferują do wyboru lokale z rynku pierwotnego o powierzchniach od około 20 metrów kwadratowych do pokaźnych 100 metrów, najpopularniejszymi jednak lokalami są te w przedziale 34 - 45 metrów i to w nie najchętniej inwestują kupcy. Gama apartamentów z rynku pierwotnego jest bardzo duża, również infrastruktura samych budynków jest bardzo zróżnicowana. Za dopłatą możemy wybrać lokal w budynku z windą, parkingiem podziemnym, a w niektórych strefą SPA czy nawet własna restauracją! Deweloperzy i projektanci prześcigają się pomysłami. Należy jednak pamiętać, że lokale z rynku pierwotnego są często - jeśli nie zawsze - sprzedane już na etapie projektu, trzeba się więc mocno spieszyć aby zakupić atrakcyjny lokal, tym bardziej, że wysoka cena nie odstrasza potencjalnych kupców. Dzieje się tak ze względu na dużą popularność Karpacza, zwrot z inwestycji jest niemal pewny. Dużo łatwiej jest nabyć nieruchomość z rynku wtórnego, choć i te sprzedają się jak "ciepłe bułeczki", aby ułatwić obejrzenie nieruchomości z możliwością zakupu, stworzyliśmy przystępną i intuicyjną zakładkę "Na sprzedaż" umieszczamy tam aktualne oferty wraz z opisami, zdjęciami oraz ceną.

To właśnie wielkość tutejszego rynku nieruchomości sprawiła, że zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą działalność i wykorzystać ogromne doświadczenie w dziedzinie wynajmu turystycznego apartamentów. Od tego roku będziemy świadczyć usługi pośrednictwa w kupnie i sprzedaży nieruchomości na terenie Karpacza, zapraszamy do zakładki “Na sprzedaż” w celu zapoznania się z aktualnymi ofertami. 

Magda Marcukiewicz 

Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły

Zobacz także

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij