Apartamenty Wonder Home
menu

Apartament Studio przy strumieniu

Moniuszki 11A /3, Karpacz
Pokaż lokalizację
max 3 osoby
1 pokój
25 m2
1 łóżko, 1 sofa

O apartamencie

Jednopokojowe mieszkanie przeznaczone jest dla 3 osób, ma powierzchnię użytkową ok. 25 m², łazienkę z toaletą i ogólnodostępny parking pod apartamentowcem. Usytuowane jest na Osiedlu Skalnym, przy ul. Moniuszki (boczna ul. Skalnej). Lokal położony jest tuż przy strumieniu, w otoczeniu lasów z jednej strony, bezpośrednio przy szlaku turystycznym, a z drugiej strony – blisko zabudowy miejskiej.

Tuż pod oknami umiejscowiony jest kwiecisty ogród, dodający uroku całej okolicy.

Z lokalu dotrzemy spacerem po szerokim, bezpiecznym chodniku – wprost do centrum Karpacza i wydzielonego dla turystów deptaka, zamkniętego dla ruchu pojazdów mechanicznych. W odległości 3 min. znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy.

Informacje o kosztach pobytu:
Kwota noclegu prezentowana na stronie oraz w podsumowaniu rezerwacji nie zawiera jednorazowej opłaty za przygotowanie apartamentu oraz opłaty miejscowej. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu. 
Cena za przygotowanie apartamentu STUDIO PRZY STRUMIENIU wynosi : 100 zł.
Opłata miejscowa wynosi 2,17 zł. za 1 os./za dobę.  
Obie płatności zostaną pobrane w recepcji, przed zakwaterowaniem Gości.  
 
Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie Gości odbywa się w recepcji przy ul. Konstytucji 3 Maja 17 w Karpaczu, w godzinach od 15:00 do 20:00. Biuro jest czynne od poniedziałku do niedzieli, od 8:00 - do 20:00. Zakwaterowanie w godz. od 20:00 - do 22:00 odbywa się za dodatkową odpłatnością. Zakwaterowanie po godz. 22:00 nie jest możliwe. Zapraszamy serdecznie. 
 
Warunki rezerwacji:
Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Upper BE, Channel Manager, PMS i OTA. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.
 
Ważniejsze odległości:
do deptaka (centrum): pieszo - 2 km, ok. 20 min., samochodem - 2,2 km, ok. 5 min.
do sklepu spożywczego: 300 m
do szlaków turystycznych: lokal umiejscowiony bezpośrednio przy szlakach turystycznych
do wyciągu: pieszo - 1,3 km, ok. 13 min. - do najbliższego wyciągu RELAX, przy ul. Obrońców Pokoju 4
do kolejki: samochodem - 5,8 km, ok. 12 min. - do wyciągu na Kopę
do basenu: samochodem - 1,5 km, ok. 3 min. - do najbliższego basenu w Sandra SPA, przy ul. Obrońców Pokoju 3
do placu zabaw: obok apartamentu
do boiska: ok. 3 min. do zamkniętego i bezpiecznego boiska do gry w piłkę

Cechy
apartamentu:

Liczba pokoi: 1
Liczba sypialni: 1
Termin pobytu

Dowolny

Liczba osób

Dowolna

Udogodnienia
Lokalizacja

Masz wątpliwości?

Potrzebujesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij