Apartamenty Wonder Home
menu

Nowa inwestycja w Karpaczu przy ulicy Myśliwskiej - Hillside. Odpoczywaj i zarabiaj.

Zobacz więcej
18 gru 2020

Apartamenty HILLSIDE Karpacz to świetne miejsce do wypoczynku, a także inwestycja dzięki możliwości wynajmu, nad którym będzięmy czuwać. 

 

Apartamenty z niezależnym wejściem
HILLSIDE Karpacz to kompleks 11 budynków czterolokalowych oraz 2 budynków dwulokalowych, w których każdy apartament ma własne, niezależne wejście.

Apartamenty w budynku głównym
W ofercie znajdzie się również 16 apartamentów w budynku głównym, położonych na pierwszym i drugim piętrze. Na parterze zlokalizowane będą recepcja, strefa spa oraz lokal usługowy.

Nowoczesna architektura
Projekt zakłada nowoczesne bryły budynków typu stodoła, w eleganckiej kolorystyce betonowej szarości, z elementami deskowania w naturalnym kolorze drewna, z dużymi przeszkleniami w funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentach.

Przemyślany układ pomieszczeń
Atutem proponowanych przez nas apartamentów jest niewątpliwie dokładnie przemyślany, funkcjonalny układ pomieszczeń, który zapewni poczucie przestrzeni i komfortu, a inwestorowi odpowiednio wysoki zysk z wynajmu.

Wykończenie
Apartamenty sprzedawane są w stanie deweloperskim, jednak rozumiejąc potrzeby klientów, weszliśmy we współpracę z firmą MAXFLIZ, która na życzenie klienta, może zająć się kompleksowym wykończeniem lokalu w jednym z trzech proponowanych przez siebie pakietów.

Wyjątkowa lokalizacja
Wyjątkowość lokalizacji polega na jej bezpośrednim sąsiedztwie z dwoma stokami narciarskimi „Karpatka” oraz „Karpatka SKI Panorama”, do których w zimie będzie można dojść w butach narciarskich. To wszystko z dala od miejskiego zgiełku, za to z możliwością dojścia pieszo do centrum Karpacza.

Niepowtarzalny teren i infrastruktura
Wszystkie budynki znajdują się na dużym, przekraczającym 3,8 ha terenie, położonym na zboczu wzgórza Karpatki. Nad osiedlem góruje świerkowy las. Na tak dużym terenie udało się optymalnie rozplanować budowę wszystkich budynków i dodatkowo zadbać o to, aby znalazło się miejsce na infrastrukturę sportową w postaci naturalnego toru saneczkowego, miejsca do gry w boule, placu zabaw, siłowni zewnętrznej oraz boulderów (sztucznych ścianek wspinaczkowych).

Gwarantowane miejsce postojowe w cenie
Apartamenty sprzedawane są razem z oznakowanym miejscem postojowym, które zawsze znajduje się w pobliżu budynku. Większe apartamenty, w budynkach dwulokalowych, posiadają miejsca dla dwóch aut, również w cenie lokalu.

Termin realizacji
Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na wiosnę 2021 roku, a zakończenie budowy wraz z pozwoleniem na użytkowanie na grudzień 2022 roku.

Kontakt w sprawie inwestycji pod numerami: 790 363 003 | 785 913 914 | 504 060 914 lub pod adresem: hillside@hillside.pl

Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły

Zobacz także

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij