Apartamenty Wonder Home
menu

Hala sportowa w Karpaczu!

Zobacz więcej
1 cze 2017

Informujemy o możliwości korzystania z Hali Sportowej w Karpaczu.

Hala Sportowa w Karpaczu to obiekt oddany do użytku w 2010 roku. Wielofunkcyjne boisko ze sprężystą drewnianą podłogą sportową o wymiarach 44×22 m pozwala na rozgrywanie zawodów oraz treningów wszystkich dyscyplin zespołowych tj.:piłka ręczna, koszykówka, piłka nożna halowa siatkówka.

Istnieje możliwość podziału hali  na trzy niezależnie boiska poprzez elektrycznie opuszczane zasłony. Hala wyposażona jest w dwa centralne kosze z regulowaną wysokością opuszczane elektrycznie  i sześć koszy treningowych. Dysponuje świetlną tablicą wyników. Do dyspozycji uczestników zajęć są cztery szatnie wraz z prysznicami i toaletami. Widownia na hali przeznaczona jest dla 225 osób. W bezpośrednim sąsiedztwie hali znajduje się boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią oraz windą dla osób niepełnosprawnych.

http://bip.karpacz.eu/public/get_file_contents.php?id=165983

Adres:

Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Konstytucji 3 Maja 48a
58-540 Karpacz
Osoba do kontaktu:
Przemysław Kurek
tel. +48 75 76 19 788, +48 693 972 100
e-mail: hala@karpacz.eu

 

Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły

Zobacz także

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij