Apartamenty Wonder Home
menu

Granty dla Karpacza - 80 tys. na promocję regionu

Zobacz więcej
13 lut 2020

Karpacz, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo Ducha Gór", otrzymał dwa granty o łącznej wartości 80 tysięcy złotych na realizację projektów z zakresu promocji miasta i regionu.

Pierwszy projekt „Zagadkowa podróż w Krainę Ducha Gór” ma na celu promocję całego obszaru Krainy Ducha Gór poprzez wydanie zestawu rymowanych przewodników tzw. questów wraz z mapą turystyczną regionu oraz montaż w Karpaczu „budki nietelefonicznej” zachęcającej turystów do zwiedzania atrakcji obszaru.

Drugim zadaniem jest organizacja wydarzenia „W Ogrodzie Ducha Gór”, w ramach Festiwalu Ducha Gór, zaplanowanego w Karpaczu na 22 sierpnia tego roku. Impreza bazować będzie na dziedzictwie kulturowym Karkonoszy poprzez historię karkonoskich laborantów i legendy o Duchu Gór. Zaplanowane są warsztaty dla dzieci i dorosłych, gra terenowa, interaktywne pokazy i inscenizacje oraz koncert lokalnego zespołu folkowego.

Wpis pochodzi z portalu: https://www.karpacz.pl/granty-dla-karpacza-80-tys-na-promocje-regionu-5512/n

Zdobądź kartę rabatową

Zdobądź kartę rabatową

Poznaj z nami sprawdzone miejsca w Karpaczu, które warto odwiedzić. Skorzystaj z najlepszej oferty jaką przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy.

Sprawdź szczegóły

Zobacz także

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij