Jak wybrać i zarezerwować apartament. Instrukcja krok po kroku

Jest kilka sposobów na to, by sprawnie dokonać wyboru apartamentu uszytego na miarę Ciebie.

SPOSÓB 1 :

Możesz najpierw obejrzeć wszystkie apartamenty z naszej oferty a po wyborze idealnego dla Ciebie, sprawdzić jego dostępność i cenę.

 

Otwórz zakładkę na głównej stronie
ZOBACZ WSZYSTKIE APARTAMENTY Z NASZEJ OFERTY 
Po otwarciu zakładki zobaczysz wykaz wszystkich apartamentów
Pod każdym apartamentem znajdziesz ikony, które pozwolą Ci w szybki sposób wyselekcjonować to, czego szukasz
Możesz kolejno sprawdzać apartamenty, które wydają Ci się interesujące.
Po otwarciu każdego z nich zobaczysz szczegółowe opisy i ikony wskazujące na rodzaj wyposażenia, ale także odległości od istotnych punktów w Karpaczu
Zobaczysz opis apartamentu, mapkę lokalizacyjną oraz szczegółowe zdjęcia

Co najważniejsze, pod każdym apartamentem znajdziesz system rezerwacji online tylko dla wybranego lokalu

Zmieniając ustawienie daty uzyskujesz cenę za wynajem całego apartamentu za całość pobytu w wybranym przedziale czasowym.

Pozostaje tylko kliknąć WYBIERZ aby dokonać rezerwacji.

Zasady rezerwacji są proste.  Wpisujesz imię, nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu. Przechodzisz DALEJ i dokonujesz wstępnej rezerwacji, czyli inaczej mówiąc, zgłaszasz nam, że chcesz wynająć wybrany apartament.

W zaledwie kilka sekund otrzymujesz wiadomość na wskazany przez Ciebie adres mail, z informacjami o możliwych sposobach  płatności oraz z linkiem do wygodnego i szybkiego systemem płatności dotpay. Wpłacasz połowę wartości ceny i w ten sposób potwierdzasz rezerwację, a apartament zostaje zdjęty z listy apartamentów wolnych do wynajmu.

 

SPOSÓB 2 :

Nie musisz oglądać wszystkich apartamentów z naszej oferty, tylko od razu możesz wyselekcjonować apartamenty wolne w wybranym przez Ciebie terminie

 

W tym celu skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej na topie strony.

Wybierz datę PRZYJAZDU i WYJAZDU i wybierz SZUKAJ TERAZ

Wówczas system wyfiltruje dla Ciebie tylko te apartamenty, które są wolne w preferowanym terminie.
Jak widzisz, także tutaj znajdziesz ikony wskazujące na maksymalną liczbę miejsc w danym apartamencie, Wi-Fi, kominek i bezpłatne dedykowane miejsce parkingowe.Co ważne, widzisz także cenę za wynajem całego apartamentu za całość pobytu w wybranym przedziale czasowym.

Klikając na zdjęcie możesz uzyskać przegląd wszystkich zdjęć w apartamencie, zaś klikając na ikonę ZOBACZ OPIS możesz otworzyć ikony z wyposażeniem, mapkę lokalizacyjną i szczegółowe opisy apartamentu

Pozostaje tylko kliknąć WYBIERZ aby dokonać rezerwacji.

 

 

SPOSÓB  3 :

Jeśli interesuje Cię pobyt w okresie Świąt, wakacji, ferii lub dni ustawowo wolnych od pracy, możesz sprawdzić od razu zakładkę na stronie głównej OFERTY SPECJALNE, Sprzedaż pakietów pobytowych.

Wybór dni objętych pakietem oznacza, że rezerwacja apartamentu możliwa jest tylko w ściśle określonej licznie dni. Jeśli chcesz rozpocząć pobyt wcześniej lub później, ale zachowujesz minimalną ilość dni pobytowych, powinieneś skontaktować się z Call Center w celu indywidualnego ustalenia terminu.
Mamy kilka propozycji sprzedaży pobytu w pakiecie

Po wybraniu konkretnego pakietu zobaczysz w opisie, które terminy i jaka ilość dni została objęta pakietem (czyli sprzedażą łączną). Jeśli chcesz zarezerwować pobyt w indywidualnie ustalonym terminie, prosimy skontaktuj się z recepcją.

Nasze recepcjonistki mogą dokonywać modyfikacji, której Ty sam nie zrobisz poprzez stronę internetową.

A jeśli w pewnym momencie zgubisz się na naszej stronie, w dowolnym momencie kliknij w logotyp Apartamentów w Karpaczu. eu, którzy przeniesie Cię na stronę główną

Na dole strony masz też do dyspozycji czat obsługiwany przez nasze recepcjonistki. Skorzystaj z niego aby zadać pytanie lub uzyskać poradę.

Pamiętaj, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Powodzenia !

 

 

↓