Wynajem Apartamentów

APARTAMENTY – CZYM RÓŻNIĄ SIĘ OD HOTELU ?

Standardowe pokoje hotelowe przeznaczone są dla dwóch osób. Ich minimalna powierzchnia to zwykle ok. 15 m². W każdym pokoju znajduje się łazienka z WC. W pokojach nie ma aneksów kuchennych, za to Goście hotelowi mają zazwyczaj w cenie noclegu wybrane posiłki. W jednym z najbardziej znanych hoteli w Karpaczu, dwie dorosłe osoby za spędzenie jednej doby w okresie wakacji 2017 r. – zapłacą 760 zł. Pobyt dwóch osób dorosłych z dwójką dzieci to koszt ok. 1.500 zł. za jedną dobę w pokoju rodzinnym ( dwa dwuosobowe pokoje). Pobyt rodzinny dla 6-ciu lub 8-miu osób z reguły przekracza możliwości finansowe wielu z nas.

APARTAMENTY w KARPACZU. eu – to lokale mieszkalne, przystosowane na wynajem. Największe apartamenty w naszej ofercie to apartamenty dwupoziomowe. Przeznaczone są dla 8 osób, mają 4 pokoje, w tym : 3 zamykane sypialnie wraz z salonem, aneksem kuchennym oraz aż 3 WC i 2 łazienki. Cena pobytu za jedną dobę w okresie wakacji 2017 r. wynosi 550 zł. za wszystkie 8 osób ! To daje koszt zaledwie 69 zł. za jedną osobę. Wybierając apartamenty o nieco mniejszym standardzie zapłacimy za dobę znacznie mniej. Cena wielu lokali waha się w przedziale od 200 do 300 zł. za dobę. Do ceny pobytu doliczona zostaje  jednorazowa opłata za udostępnienie pościeli i ręczników oraz za przygotowanie apartamentu. Ceny wskazane w systemie zawierają już doliczone koszty przygotowania apartamentu. W APARTAMENTACH w KARPACZU. eu poczujesz się jak w domu.

 

 

POSIŁKI W APARTAMENTACH

Kuchnie i aneksy kuchenne APARTAMENTÓW w KARPACZU. eu posiadają na swoim wyposażeniu, w zależności od wybranego lokalu : kuchenki elektryczne, piekarniki, mikrofale, tostery i ekspresy. We wszystkich apartamentach znajdują się garnki, patelnie, talerze, sztućce i komplety szklanek. Kuchnie zostały dobrze przystosowane do przyrządzania posiłków rodzinnych. Każdy upichci obiad dla całej rodzinki, albo przygotuje kolację przy blasku rozpalonego kominka. Wybierając apartament należy sprawdzić wyposażenie danego lokalu, wskazane w ikonach pod opisem apartamentu.

 

↓