Dowiedz się więcej

+48 785 913 914

Inwestycja w apartamenty

Oprócz dużych inwestycji, takich jak hotele i kompleksy SPA, w Karpaczu intensywnie rozwijają się inwestycje w apartamenty do wynajmu krótkoterminowego dla turystów. To nowa jakość dla tych, którzy surowość hotelowych pokoi wolą zastąpić ciepłem domowego kominka, a restaurację hotelową, zapachem własnych potraw przygotowanych w nowocześnie urządzonej kuchni. Do niedawna turyści mogli wybierać wyłącznie pomiędzy pobytem w hotelowych pokojach lub na tzw. kwaterze, czyli pojedynczych pokojach wynajmowanych w pensjonatach, czy w domach miejscowych gospodarzy w Karpaczu. Aktualnie, serca turystów podbijają komfortowe, jedno i dwupoziomowe lokale, w pełni wyposażone, w najlepszych lokalizacjach Karpacza. Idealne do spędzania czasu z rodziną, zabaw z dziećmi, imprez towarzyskich lub wypoczynku tylko we dwoje. Przeważająca część apartamentów mieści się na osiedlach strzeżonych, posiadających nieodpłatne miejsca parkingowe, telewizję cyfrową, wifi oraz szereg innych udogodnień. W standardzie wynajmu mieści się zaopatrzenie lokalu w świeże, czyste ręczniki i pościel, a także obsługa Rezydenta. Apartamenty przyjmują gości przez okres całego roku, a cena za wynajem zawsze dotyczy całości lokalu. Apartamenty nie są wynajmowane na pokoje. Ceny kształtują się w zależności od okresu od 200 zł. do 360 zł. w sezonach wysokich. Biorąc pod uwagę fakt, że cena ta obejmuje pobyt 6 do 8 osób, koszt pobytu jednej osoby waha się zatem od 34 do 45 zł. (8 osób).

APARTAMENTY w KARPACZU. eu wyspecjalizowały się w zarządzaniu apartamentami przeznaczonymi do wynajmu. Nie tylko sprzedajemy apartamenty bezpośrednio od deweloperów lub z rynku wtórnego, ale też skutecznie zarządzamy apartamentami, reprezentując właścicieli w kontaktach z turystami. Zespół Apartamentów Karpaczu. eu mieszka w Karpaczu i zarządza firmą z terenu Karpacza. To czyni naszą pracę lepszą od niejednego operatora turystycznego, który pozyskuje klientów za pośrednictwem portali ogólnopolskich, na których prezentowane jest kilkaset kurortów z terenu całej Polski. Oprócz zarządców, także jesteśmy właścicielami lokali, co sprawia, że znamy i rozumiemy potrzeby właścicieli. Nasze starania docenione zostały w prestiżowym magazynie Forbes, który w dniu 22 października 2015 r. zarekomendował Apartamenty w Karpaczu. eu jako miejsce polecane na Dolnym Śląsku do odwiedzenia w sezonie jesień – zima 2015 r./2016r. (wydanie drukowane oraz rekomendacja online http://life.forbes.pl/travel/obiekty/apartamenty-w-karpaczu.eu ).

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych zakupem apartamentu w Karpaczu, z przeznaczeniem do wynajmu krótkoterminowego dla turystów oraz osoby zainteresowane sprzedażą lokali z rynku pierwotnego lub wtórnego.

↓