SYLWESTER 2017 / NOWY ROK 2018Zapraszamy od 27 grudnia 2017 r. - do 1 stycznia 2018 r. ( 5 dób )


Mówią : „Jaki Nowy Rok – taki cały Rok” ! Obchodź Sylwestra hucznie, pij szampana i tańcz przez całą noc. W gronie najbliższych obiecaj sobie, jak co roku, że zmienisz to i owo 🙂 Baw się najmocniej jak potrafisz i zapamiętaj wspaniałe chwile przy dźwiękach sylwestrowej muzyki, wystrzałów sztucznych ogni i petard. Czy wiesz jak pięknie wyglądają fajerwerki nocą nad niebem w Karpaczu ? Sprawdź to. Nie zapomnisz do końca życia. Wybierz APARTAMENT w KARPACZU. eu , najbardziej komfortowy dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Pakiet obejmuje pobyt 6 – dniowy ( 5 noclegów ) w wybranym apartamencie, w okresie od środy 27 grudnia 2017 r. do poniedziałku 1 stycznia 2018 r. 

Apartamenty różnią się lokalizacją i wyposażeniem. W ofercie dominują apartamenty z kominkiem/ internetem i nieodpłatnym miejscem parkingowym. Szczegółowe opisy znajdują się pod każdym prezentowanym apartamentem.

Cena obejmuje wybraną liczbę Gości, za cały okres pobytu oraz koszty sprzątania, przygotowania pościeli i ręczników oraz niezbędnych środków higieny i gospodarstwa domowego.

Do ceny należy doliczyć opłatę miejscową w kwocie 2,17 zł. za każdą osobę / za dobę.

Zakwaterowanie i wykwaterowanie odbywa się w naszym biurze ul. Konstytucji 3 Maja 17. Doba rozpoczyna się o godzinie 15:00 a kończy o godzinie 11:00.

Wybierz APARTAMENT w KARPACZU. eu, który najlepiej spełni oczekiwania Twoje i Twojej rodziny.

↓