ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2017Zapraszamy od 21 grudnia 2017 r. - do 26 grudnia 2017 r. ( 5 dób )


Któż z nas nie marzy, aby Święta Bożego Narodzenia spędzić w niepowtarzalnej scenerii i atmosferze, w górach otulonych śniegiem, przy trzasku palącego się w kominku drewna, z grzanym winem w ręce i zapachem przypraw korzennych rozchodzącym się po całym domu. W APARTAMENTACH w KARPACZU. eu spełnią się Twoje marzenia. Możesz zaprosić najbliższych i zorganizować święta, których pozazdrości nawet Święty Mikołaj. Sprawdź od razu, czy znajdziesz jeszcze wolny apartament.

Pakiet obejmuje pobyt 6 – dniowy ( 5 noclegów ) w wybranym apartamencie, w okresie od czwartku 21 grudnia 2017 r. do wtorku 26 grudnia 2017 r. 

Apartamenty różnią się lokalizacją i wyposażeniem. W ofercie dominują apartamenty z kominkiem/ internetem i nieodpłatnym miejscem parkingowym. Szczegółowe opisy znajdują się pod każdym prezentowanym apartamentem.

Cena obejmuje wybraną liczbę Gości, za cały okres pobytu oraz koszty sprzątania, przygotowania pościeli i ręczników oraz niezbędnych środków higieny i gospodarstwa domowego.

Do ceny należy doliczyć opłatę miejscową w kwocie 2,17 zł. za każdą osobę / za dobę.

Zakwaterowanie i wykwaterowanie odbywa się w naszym biurze ul. Konstytucji 3 Maja 17. Doba rozpoczyna się o godzinie 15:00 a kończy o godzinie 11:00.

Wybierz APARTAMENT w KARPACZU. eu, który najlepiej spełni oczekiwania Twoje i Twojej rodziny.

 

↓