Lokalizacje

ul. KOMUNY PARYSKIEJ :

znajduje się na Osiedlu Skalnym. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w Karpaczu. Osiedle w całości zabudowane willami i domkami jednorodzinnymi. W tym samym klimacie utrzymana jest sztandarowa inwestycja w zabudowie domków na wynajem. W obrębie jednej Wspólnoty Mieszkaniowej znajduje się przeszło 60 apartamentów przeznaczonych do wynajmu. Sprzyja to poczuciu sielankowej atmosfery urlopu i wypoczynku. Lokale parterowe są jednopoziomowe, przeznaczone dla 6 osób. Mają wyjście na niezabudowany taras, na którym można urządzić sobie grilla. Lokale na I piętrze domku są dwupoziomowe, przeznaczone dla 6 lub 8 osób. Apartamenty są szczególnie dogodne dla rodzin z dziećmi, z uwagi na położenie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, na którym znajduje się niewielki plac do zabawy dla dzieci, w bliskim sąsiedztwie ( ok. 3 min.) znajduje się ogrodzony i bezpieczny plac z huśtawkami oraz boisko do gry w piłkę. W odległości 5 min. znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy. Lokalizacja apartamentu umożliwia z jednej strony szybkie dotarcie na szlaki turystyczne i tereny leśne, z drugiej strony – spacerem po szerokim, bezpiecznym chodniku – dotarcie wprost do centrum Karpacza i wydzielonego dla turystów deptaka, zamkniętego dla ruchu pojazdów mechanicznych.

Apartamenty jednopoziomowe : CHILLI, IMBIR, MANGO, WIŚNIA, ORANGE, EVEREST, PRESTIGE, GLAMOUR, TURKUSOWY, KLUBOWY, LICZYRZEPA

Apartamenty dwupoziomowe : PODRÓŻNIK, BAZYLIA, PEPPERONI, WINOGRONA, OLIWKA, ŚWIERK, MOZAIKA, KENZO


ul. MYŚLIWSKA :

Apartamenty przy ul. Myśliwskiej są bliźniaczą inwestycją domków przy Komuny Paryskiej. Architektura i przeznaczenie domków jest identyczne, z tym jednak, że lokalizacja przy Myśliwskiej jest doskonała dla osób, które lubią pojeździć na nartach. Osiedle jest usytuowane vis a vis Stoku Narciarskiego Karpatka I i II. Delikatne nachylenie stoków oraz  wyciąg dostosowany także dla najmłodszych sprawia, że są to apartamenty szczególnie dogodne dla rodzin z dziećmi. W obrębie jednej Wspólnoty Mieszkaniowej znajduje się przeszło 60 apartamentów przeznaczonych do wynajmu. Sprzyja to poczuciu sielankowej atmosfery urlopu i wypoczynku. Lokale parterowe są jednopoziomowe, przeznaczone dla 6 osób. Mają wyjście na niezabudowany taras, na którym można urządzić sobie grilla. Lokale na I piętrze domku są dwupoziomowe, przeznaczone dla 6 lub 8 osób. Apartamenty położone są na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Lokalizacja apartamentu umożliwia z jednej strony szybkie dotarcie na szlaki turystyczne i tereny leśne, z drugiej strony – dotarcie wprost do centrum Karpacza i wydzielonego dla turystów deptaka, zamkniętego dla ruchu pojazdów mechanicznych.

Apartamenty jednopoziomowe : MANDARYNKA, KARKONOSZ 

Apartamenty dwupoziomowe : KARMEL, KARDAMON 


ul. PRZEMYSŁOWA :

Apartamenty jednopoziomowe : AVOCADO, PISTACJA, SŁONECZNY, MIĘTA, CAPPUCCINO, MOKKA, ULUBIONY, GOŚCINNY, PRZY POTOKU, GREY, LATTE

Apartamenty dwupoziomowe : PREMIUM


ul. PRUSA :

Apartamenty jednopoziomowe : STUDIO PRZY PRUSA, KANARKOWY, ANTRACYTOWY, INSPIRUJĄCY, HANKA, RUMCAJS

Apartamenty dwupoziomowe : Z WIDOKIEM NA GÓRY, RUSTYKALNY, STYLOWY,


ul. OGRODNICZA :

Apartamenty jednopoziomowe : GOLD, PLATINUM, KRAINA JUTRA, SILVER


ul. ZACISZNA :

Apartamenty usytuowane są w hotelowym kompleksie instytutu zdrowia. Na dole budynku znajduje się basen z sauną i  jacuzzi, gabinety oferujące zabiegi lecznicze i SPA, kaplica, doskonałe zaplecze kuchenno – restauracyjne z możliwością wykupienia pełnych oraz dietetycznych posiłków. Teren posesji jest zamknięty, monitorowany z bezpłatnymi miejscami postojowymi. Ogrodzony kompleks rekreacyjny z kortem tenisowym, boiskiem do koszykówki i siatkówki, urządzeniami do ćwiczeń, oraz placem zabaw dla dzieci. Obok kompleksu znajduje się Park Wodny z wieloma atrakcjami. Apartament położony jest w doskonałej lokalizacji, na leśnym terenie, tuż nad potokiem, ok. 10-15 min. spacerkiem do szlaków turystycznych, stoku narciarskiego oraz deptaka w centrum Karpacza, ze sklepami, restauracjami, kawiarniami. Z uwagi na położenie, apartament jest bezpieczny i przyjazny dzieciom, oraz atrakcyjny dla osób pragnących w trakcie urlopu profesjonalnie zadbać o swoją sylwetkę i chcących zaznać relaksu w komfortowych warunkach.

Apartamenty jednopoziomowe : ZACISZNY, CUD MALINA


ul. SUCHA :

Apartamenty jednopoziomowe : SREBRNY

Apartamenty dwupoziomowe : W CHMURACH


ul. SKALNA :

Apartamenty jednopoziomowe : SKALNY I, SKALNY II


ul. MONIUSZKI :

Apartamenty jednopoziomowe : STUDIO przy STRUMIENIU


ul. NADRZECZNA :

Apartamenty jednopoziomowe : SZAFRAN,

 


ul. OBROŃCÓW POKOJU :

Apartamenty jednopoziomowe :
WILLA KARPACZ – I, WILLA KARPACZ – III, WILLA KARPACZ – II, WILLA KARPACZ – IV, WILLA KARPACZ – V


 


ul. REYMONTA:

Apartamenty jednopoziomowe : POD IZBICĄ


 

 

ZOBACZ WSZYSTKIE LOKALIZACJE NA MAPIE :

awk-mapa

 

↓