Dla Właścicieli

 

„Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś,

musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś.”

 

NA CZYM POLEGA USŁUGA

Apartamenty to majątek generujący zysk, a o majątek należy dbać. Dlatego nasza usługa dedykowana jest do Właścicieli apartamentów, dla których pełnimy rolę administratora, opiekujemy się ich majątkiem, wykonujemy remonty i konserwacje, a także szereg czynności właścicielskich, nadzorujemy nieruchomość, odczytujemy liczniki, wykonujemy przeglądy. Większość współpracujących z nami właścicieli mieszka w odległych miejscach w Polsce. To właśnie dlatego zastępujemy ich we wszystkich sprawach związanych z obsługą.

NARZĘDZIA

Prowadzimy system rezerwacji online, 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Rezerwacji dokonujemy także poprzez Call Center oraz biuro obsługi klienta, czynne 10 godzin na dobę, dodatkowo w języku niemieckim i angielskim. Naszym Partnerom – właścicielom lokali udostępniamy panel recepcyjny, w którym, po zalogowaniu, mogą śledzić bieżące obłożenie, generować raporty sprzedaży za dowolne okresy oraz blokować terminarz w celu realizacji pobytu własnego. Dbamy o lokale, używamy profesjonalnych środków czystości, organizujemy zakwaterowanie i wykwaterowanie Gości.

 

WYBÓR FIRMY A ZYSKI

Osiąganie zysków z wynajmu apartamentów to długotrwały proces, którego efekty mogą być ocenione z perspektywy kilku miesięcy. Wybór odpowiedniej firmy przesądza o tym, czy sezon zamknie się zyskiem, czy stratą. Dobrze poprowadzone rezerwacje to potencjalny zysk rzędu dziesiątek tysięcy złotych, jednak źle przeprowadzone, oznaczają utratę czasu
i pieniędzy.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ ZAWIERAJĄC UMOWĘ

Standardem na rynku jest zawieranie umów ograniczających Właścicielom dostęp do lokalu w sezonach wysokich, czyli takich, w których realizuje się najwięcej rezerwacji. My – nie stawiamy takich zakazów. Właściciel jest i zawsze będzie Właścicielem. Jest wyłącznym  dysponentem swojego lokalu. Ma prawo przebywać w nim kiedy zechce.

OBŁOŻENIE A ZYSKI

Powszechnie stosowanym hasłem reklamowym operatorów turystycznych jest zapewnienie wysokiego obłożenia lokalu. Tymczasem, do uzyskania wysokich zysków, nie wystarczy samo obłożenie. Równie ważnymi czynnikami generującymi zyski jest dobre skalkulowanie ceny, optymalnie najwyższej dla danego sezonu, sprzedaż pobytów w pakietach
i prowadzenie kalendarza rezerwacyjnego z zachowaniem ciągłości wynajmu w sezonach wysokich. Jeśli te trzy czynniki zawiodą, okaże się, że obłożenie wygeneruje koszty po stronie Właściciela lokalu, zwiększone opłaty za wodę, gaz i prąd, a nie dostarczy spodziewanych zysków z wynajmu.

 

JAK ODRÓŻNIĆ AMATORA OD PROFESJONALISTY

Amator myśli o tym jak pozyskać klienta na dziś. Profesjonaliści – budują markę wykraczając w przyszłość. Nasza marka – to nasi Partnerzy. Konsekwentnie budujemy wizerunek w oczach Klienta, dbając o najmniejsze szczegóły.

USŁUGI DODATKOWE

Świadczymy pomoc w wykończeniu, aranżacji i wyposażeniu lokali.

 

Współpraca z Państwem …

Jeśli chcesz zostać naszym Partnerem …

Jeśli chcesz zadać nam jakieś pytanie …

Jeśli chcesz zapoznać się z treścią umowy …

↓